MENU
Nákupný košík

Tréningové plány

3 mesačné plány - Tento plán sa skladá z troch fáz tréningov, z ktorých každá jedna má za úlohu niečo iné. Pri prvej fáze si prejdete tréningom na vybudovanie svalov a sily. Ďalšie dve fázy sú zamerané na detaily a tvarovanie svalu.

Každá fáza trvá jeden mesiac. Tento plán je určený pre pokročilejších cvičencov ktorí už poznajú aspoň základnú techniku cvikov. Odporúčam cvičiť hrudník,Chrbát, ramena.... 1 až 2 krát do týždňa. Zaleží na tom ako budete plán zvládať. 

Ruky sa skladajú z dvoch fáz a každá trvá mesiac a pol + pri rukách je druhá fáza o tvarovaní a zlepšení kvality svalstva.

Model: trening-plan-zaciatocnik
6 týždňový tréningový plán pre začiatočníkov: Tento plán je určený pre ľudí ktorí sa rozhodli začať silovo cvičiť a ešte úplne nevedia ako na to. Plán sa skladá z full body tréningu na 5 dni. Definícia ako správne cvičiť každú svalovú partiu a príklad z akých potravín môžete čerpať potrebné makroživ..
30,00€
Bez DPH:30,00€
Model: plan-na-doma
Tréningový plán na doma: Tento plán je určený najmä pre začiatočníkov alebo ľudí ktorí sa chcú o svoju postavu starať doma. Plán obsahuje 5 tréningových dní kde sa vám cviky každým daným dňom menia. Popis makroživín ktoré by ste mali zaradiť do jedálnička a vysvetlenie ako by malo v pláne všetko spr..
20,00€
Bez DPH:20,00€
Model: chrbat
Ak cvičíte chrbát poriadne, určite sa zhodneme, že to nie je zrovna prechádzka ružovou záhradou. Pripravil som si pre vás 3 mesačný plán ktorý keď budete dodržiavať podľa pokynov, zaznamenáte veľký progres v oblasti chrbta. Tak poď do toho...
30,00€
Bez DPH:30,00€
Model: trening-plan-nohy
Ak stagnujete v oblasti nôh alebo práve chcete vybudovať veľké nohy, tak tento plán vám k tomu pomôže. Plán sa skladá z 3 fáz. Prvá vám pomôže pri naberaní svalovej hmoty a sily, no a ďalšie dve sa postarajú aby bolo na nich vidno každý zárez. Samozrejme pre čo najlepšie výsledky je dobré ak pri kaž..
30,00€
Bez DPH:30,00€
Model: ruky
Komunita chalanov (aj niektorých báb) sa snaží mať veľké ruky alebo teda aspoň chcú aby vyzerali dobre. Tak ako každá iná svalová partia aj toto je tak trochu genetická záležitosť. Niekomu to rastie hneď a niekto sa doslova musí preto nadrieť ako kôň. Nech si už hocikto z týchto dvoch prípadov určit..
30,00€
Bez DPH:30,00€
Model: trening-plan-hrudnik
Tento plán bol zostavený pre každého, kto je ochotný na sebe neustále pracovať a zlepšovať sa v oblasti jednej z najťažších partii, ktorá sa dá kvalitne odcvičiť len pri správnej technike prevedenia. Plán sa skladá z troch fáz, každá fáza bude trvať 1 mesiac. Získajte vypracovaný trénin..
30,00€
Bez DPH:30,00€
Model: trening-plan-ramena
Mať obrovské ramená chce snáď každý kto cvičí a berie to vážne, samozrejme nie u každého pôjde rast rovnako rýchlo, ale 3 mesiace je dosť dlhá doba na to aby si ich poriadne zlepšil. Pripravil som si pre vás trojmesačný plán pri ktorom určite zaznamenáte velké výsledky, ak budete vykonávať všetko ta..
30,00€
Bez DPH:30,00€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.